Przejdź do treści strony Przejdź do głównego menu

Strona główna

wiosenne logo WOK

FERIE ZIMOWE

Podczas tegorocznych ferii dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy wiele atrakcji. Wszystkie zajęcia cieszyły się bardzo dużą popularnością, codziennie przez dom kultury przewijało się blisko 100 osób.
ajwiększym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne, które były zupełną nowością. Podczas tych zajęć upiekliśmy blisko 300 muffinek z czekoladową niespodzianką oraz blisko 600 rogalików. Do wypieków tych zużyto 3 kg proszku do pieczenia, 20 kg mąki, 90 jaj, 4 kg cukru, 3 kg marmolady, 4 kg margaryny, 5 l mleka, 3 l śmietany, 1 kg drożdży. Wypieki wyszły wyśmienite, nasi mali cukiernicy powinni być z siebie dumni. W ramach zajęć kulinarnych odbyło się również spotkanie z dietetyczką, która pokazywała i uczyła jak powinniśmy przygotowywać posiłki aby były one zdrowe i niskokaloryczne, ale jednocześnie energetyczne. Podczas tych zajęć dzieci przygotowywały sałatki, koktajle, kanapki, placuszki, masło czekoladowe.
W przedostatnim dniu ferii zorganizowaliśmy wyjazd do Opola, wycieczkę rozpoczęliśmy wizytą w Teatrze im. Jana Kochanowskiego gdzie obejrzeliśmy spektakl pt. "Wszystkie stworzenia czyli jak włochatym bywa źle", następnym punktem tego dnia było zwiedzanie siedziby Radio Opole. Następnie udaliśmy się na lodowisko TOROPOL, wycieczkę zakończyliśmy w McDolnaldzie aby posilić się po dniu pełnym wrażeń.
Ferie pożegnaliśmy wspólnym ogniskiem, poprzedzonym dziecięco-młodzieżowym turniejem sportowym z udziałem strażaków. 

 

Więcej zdjęć

 

 

ferie 2016 2.jpeg

WYCIECZKA DO OPOLA.jpeg

 

Data publikacji: 27-01-2016 13:24 Data modyfikacji: 18-02-2016 12:39