WSPÓLNE KOLĘDOWANIE  "/>
Biuletyn Informacji Publicznej

Wieczór kolęd

Tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia zakolędowali dla nas lokalne zespoły artystyczne: Dziecięcy Zespół Estradowy "Wielokropek", Zespół "Wrzos", ZPiT "Modrzewiacy", Samorządowa Grupa "Buraky, Zespół "Italia", Zespół Pod Białym Orłem, Małgorzata Pasznicka i Mariusz Buczek. Koncert kolęd urozmaicił występ Julki Bednarczuk i Anety Pasierbskiej - uczennic szkółki muzycznej pani Elżbiety Puchalskiej, które zagrały kolędy na organach kościelnych.

Uczestnicy kolędowego spotkania mogli posilić się jedną z tradycyjnych polskich potraw wigilinych jaką jest barszcz z uszkami. 

Podczas Wieczoru kolęd odbyło się również wręczenie nagród w Powiatowym Konkusie Plastycznym na kartkę lub ozdobę świąteczną "Bóg się rodzi, moc truchleje..." organizowanego przez Wołczyński Ośrodek Kultury. Komisja konkursowa nagrodziła następujące osoby: 

W kategorii ozdoby świąteczne:

Kategoria I - Przedszkola

Miejsce I - Wiktoria Adamczyk z Publicznego Przedszkola w Wołczynie 

Miejsce II - Maria Smotrycka – z Przedszkola Publicznego w Wołczynie

Miejsce III - Julia Stępień z Wołczyna

Kategoria II - klasy I - III 

Miejsce I - Aleksandra Radzwan z Wołczyna 


Miejsce II - Milena Neumann ze Skałąg

Miejsce III - Maria Kaczmarek ze Szkoły Podstawowej w Wierzbicy Górnej

Wyróżnienie Nadia Garlikowska z Wołczyńskiego Ośrodka Kultury

           Kategoria III - klasy IV - VI 

Miejsce I 
Karolina Krzywicka ze Szkoły Podstawowej w Wierzbicy Górnej

Miejsce II Adriana Konieczna  ze Szkoły Podstawowej w Komorznie

Miejsce III Izabela Glomb - ze Szkoły Podstawowej w Bogacicy

Wyróżnienie Błażej Chatkiewicz - z Wołczyna

               Kategoria IV - klasy gimnazjalne

Miejsce I Aleksandra Pawlik ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Kluczborku

Miejsce II Nikola Podyma z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kluczborku

Miejsce III Krystian Wyrwa z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kluczborku

W kategorii Kartki Świąteczne:

Kategoria I - Przedszkola  

Miejsce I - 
Hanna Puchalska z Publicznego Przedszkola w Wołczynie

Miejsce II - Szymon Mazur - z Punktu Przedszkolnego w Szymonkowie

Miejsce III - Paulina Warzyc - z Publicznego Przedszkola w Bogacicy z Oddziałem Zamiejscowym

w Bażanach

               Kategoria II - klasy I - III

Miejsce I - Adam Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołczynie

Miejsce II - Marcelina Artymicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołczynie

Miejsce III - Jakub Baran - z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołczynie

Kategoria III - klasy IV - VI 

Miejsce I - Anna Sypko ze Szkoły Podstawowej w Szymonkowie

Miejsce II - Wiktoria Sattler ze Szkoły Podstawowej w Skałągach

Miejsce III - Patryk Kasperkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Komorznie

Wyróżnienie Nikola Borczyk ze Szkoły Podstawowej w Skałągach

Kategoria IV - Klasy gimnazjalne 

Wyróżnienie - Paulina Iwanowicz z Młodzieżowego Domu Kultury w Kluczborku

 

 

 

Więcej zdjęć

Metryczka
  • opublikowano:
    28-12-2015 16:22
    przez: Agnieszka Znamirowska
  • zmodyfikowano:
    21-01-2016 11:02
    przez: Agnieszka Znamirowska
zapisy do sekcji OGÓLNY mini.jpeg
  • FacebookFacebook
  • Wieś Kulturą BogataWieś Kulturą Bogata
  • Gmina WołczynGmina Wołczyn
  • Ulotna przestrzeńUlotna przestrzeń
  • BURAKYBURAKY